Склад постійних комісій

 
 
1) Постійна комісія з питань бюджету, фінансової  і  податкової політики, приватизації та власності.
 
Голова постійної комісії:
 
1. Левадський Володимир Петрович – депутат районної ради, обраний за списком  районної організації партії «Справедливість».
 
Члени постійної комісії:
 
2.      Балла Оксана Миколаївна - депутат районної ради,  обрана  за списком  районної  
      організації Радикальної партії Олега Ляшка.
3.      Бондар Костянтин Володимирович - депутат районної ради, обраний  за списком районної організації ВО «Батьківщина».
4.      Драч Микола Степанович -  депутат районної ради,  обраний  за списком  районної
організації Аграрної партії України.
5.      Онищук Алла Вікторівна – депутат районної ради, обрана за списком  районної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».
6.      Трохимчук Микола Олександрович – депутат районної ради, обраний за списком районної організації ВО «Батьківщина».
 
2) Постійна комісія з питань агропромислової політики, регулювання земельних відносин, використання надр, екології і природокористування.
 
Голова постійної комісії:
 
1. Возний Михайло Віталійович – депутат районної ради,  обраний  за списком районної організації Аграрної партії України.
 
Члени постійної комісії:
 
2        Куролап Ігор Семенович - депутат районної ради,  обраний  за списком  районної    
організації Радикальної партії Олега Ляшка
1.      Рикун Віктор Миколайович  - депутат районної ради,  обраний  за списком  районної організації Радикальної партії Олега Ляшка
2.      Смілянець Петро Степанович – депутат районної ради,  обраний  за списком 
районної організації Аграрної партії України.
3.      Шевчук Людмила Станіславівна  - депутат районної ради,  обрана  за списком районної організації Аграрної партії України
 
3)      Постійна комісія  з питань освіти, культури, охорони здоров’я, засобів масової інформації,  молоді   і спорту.
 
Голова постійної комісії:
 
1.Ковальська Ольга Михайлівна – депутат районної ради, обрана за списком  районної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».
 
Члени постійної комісії:
 
2.      Безелюк Тетяна Володимирівна - депутат районної ради, обрана за списком  районної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».
3.      Дудченко Олександр Петрович - депутат районної ради, обраний за списком  районної організації партії «Справедливість».
4.      Трохимчук Людмила Олексіївна - депутат районної ради, обрана за списком районної організації ВО «Батьківщина».
5.      Шатайло Юрій Григорович - депутат районної ради,  обраний  за списком  районної організації Аграрної партії України
6.      Шевчук  Володимир Степанович - депутат районної ради, обраний  за списком  районної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».
 
4) Постійна комісія  з питань законності,  правопорядку, надзвичайних ситуацій, соціального  захисту громадян та  підтримки учасників  антитерористичної операції.
 
Голова постійної комісії:
 
1.Плетінка Руслан Андрійович - депутат районної ради, обраний за списком районної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ- УКРОП»
 
Члени постійної комісії:
 
2.      Пачесюк Григорій Никонович- депутат районної ради, обраний за списком територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Монастирищенському районі.
3.      Цюпа Микола Олександрович - депутат районної ради,  обраний   за списком  районної організації Радикальної партії Олега Ляшка.
4.      Швець Ігор Михайлович - депутат районної ради,  обраний   за списком  районної організації Партії ветеранів Афганістану.
5.      Шковира Віктор Михайлович - депутат районної ради, обраний за списком районної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ- УКРОП».
 
5) Постійна комісія  з питань соціально-економічного розвитку,  роботи  підприємств промисловості, житлово-комунального господарства, інвестицій  та підприємництва.
 
Голова постійної комісії:
 
1.Кадук Валентин Анатолійович - депутат районної ради, обраний  за списком  районної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».
 
Члени постійної комісії:
 
2.      Заворотний Юрій Михайлович - депутат районної ради,  обраний  за списком  районної організації Радикальної партії Олега Ляшка.
3.      Праніченко Денис Олександрович - депутат районної ради, обраний  за списком  районної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».
4.      Солод Володимир Володимирович - депутат районної ради,  обраний  за списком  районної організації Аграрної партії України.
5.      Шандра Віктор Володимирович - депутат районної ради,  обраний за списком територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Монастирищенському районі.
 
6)  Постійна комісія  з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, децентралізації і реформи місцевого самоврядування, зв’язків з об’єднаннями громадян.
 
Голова постійної комісії:
 
1.Гора Павло Юхимович - депутат районної ради,  обраний  за списком  районної організації Аграрної партії України.
 
Члени постійної комісії:
 
2.      Бойко Олександр Михайлович - депутат районної ради, обраний за списком  районної організації партії «Справедливість».
3.      Жук Василь Павлович - депутат районної ради,  обраний   за списком  районної організації Партії ветеранів Афганістану.
4.      Журавель Олександр Васильович - депутат районної ради,  обраний   за списком  районної організації Партії ветеранів Афганістану.
5.      Орендарчук Сергій Михайлович - депутат районної ради, обраний  за списком районної організації ВО «Батьківщина».