Звернення голови Черкаської обласної ради Коваленко Валентини Михайлівни до виборців області

                                 
 
                                      Шановні черкащани!
   Нині для України настали важкі часи. Анексували Крим, на Сході держави точиться неоголошена війна, у боротьбі за єдність країни гинуть найкращі патріоти. Разом з тим, держава переживає політичну та економічну кризу. Владі щодня необхідно вирішувати важливі питання для забезпечення життєдіяльності громад.
 На цей час обласна рада залишається механізмом, здатним регулювати економічні та соціальні процеси в області. Я усвідомлюю, що вже назріла необхідність проведення місцевих виборів. Адже нинішній склад обласної ради вже не відображає настроїв і політичних уподобань суспільства. Після повалення злочинного режиму депутати обласної ради зверталися до Верховної Ради України про призначення позачергових виборів обласної ради, проте прохання не було підтримано.
  Більшість депутатів обласної ради сумлінно відвідують сесії, засідання постійних комісій, завдяки чому вдається своєчасно вносити зміни до бюджету, виділяти кошти для підтримки бійців АТО та їхніх сімей, а також вирішувати інші важливі для громади питання. Та є серед депутатів обласної ради й такі, хто порушує Закон України «Про статус депутатів місцевих рад», без поважних причин не відвідує засідання сесій, нехтуючи своїми прямими обов’язками. Прошу Вас, шановні виборці, дати належну оцінку їхньої депутатської діяльності.
   25 вересня 2014 року на сесії Черкаської обласної ради були прийняті зміни до Регламенту обласної ради, завдяки яким громадськість зможе контролювати виконання прямих обов’язків депутатів, яким Ви доручили представляти свої інтереси. Інформація про відвідування і голосування депутатів на сесіях тепер оприлюднюватиметься на сайті обласної ради. Ви матиме можливість контролювати роботу своїх обранців, змусити їхніх згадати про принципи і положення їх передвиборчих програм, а також впливати на них, а в разі необхідності – відкликати депутатів. 
                                         Шановні виборці!
  Будьте свідомими, суспільно-активними і відповідальними, долучайтеся до громадсько-політичного життя! Тільки так можна вивести державу зі складного соціально-економічного становища, у якому вона нині опинилася, і запобігти її зануренню у прірву корупції, беззаконня і хаосу.

Слава Україні! 
Повернутись