Візит губернатора до Монастирищини

 
 
 
   Сьогодні на Монастирищину з робочим візитом завітав голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко, який відвідав населені пункти району - село Івахни, селище Цибулів та зустрівся з їх громадами. Також в рамках поїздки по району голова облдержадміністрації провів зустріч із трудовим колективом ТОВ МВВФ «Енергетик» у селі Нове Місто та ознайомився з діяльністю цього підприємства.
   У ході зустрічей Юрій Олегович поінформував жителів Монастирищини про стан справ щодо суспільно-політичної ситуації в країні, соціально-економічного та культурного розвитку Черкащини, окреслив завдання, що стоять перед керівництвом області та району, зокрема ті, що стосуються підтримки мобілізованих військовослужбовців, їх родин, і детальніше зупинився на добровільних об'єднаннях територіальних громад, які у майбутньому сприятимуть створенню самостійних та самодостатніх громад.
   Крім того, голова облдержадміністрації відповів на питання монастирищан щодо регулювання ціноутворення на молоко, пасажирські перевезення, тарифи на житлово-комунальні послуги тощо.
   Під час робочого візиту Юрія Ткаченка супроводжували голова районної державної адміністрації Олег Недогода та заступник голови районної ради Тарас Пачесюк.

 

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись