Зустріч з членами організації Українського товариства сліпих

 
 
 
 
   Нещодавно голова районної державної адміністрації Олег Недогода, заступник голови районної ради Тарас Пачесюк, заступник голови районної державної адміністрації Руслан Терещук провели зустріч з інвалідами району по зору.
    У ході зустрічі члени організації Українського товариства сліпих у Монастрищенському районі дізналися про зміни в пенсійному законодавстві, про що розповів начальник управління Пенсійного фонду України в Монастирищенському районі Григорій Гук. Про спрощену систему нарахування субсидій детально інформував начальник управління соціального захисту населення Петро Орендарчук, а головний спеціаліст по роботі з інвалідами Таміла Левчук ознайомила присутніх з інформацією про систему пільг для людей з обмеженими можливостями.
   На засіданні обговорено широкий спектр проблемних питань, що турбують інвалідів, зокрема, питання щодо надання допомог, працевлаштування, медичне обслуговування, забезпечення спеціальними засобами тощо та надано відповідні роз’яснення.
   Інтереси інвалідів району по зору на зустрічі представляв голова правління Уманської виробничо-територіальної організації сліпих Олександр Нактініс.
 
 
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись