Заходи з нагоди Дня фізичної культури і спорту

12 вересня район відзначив День фізичної культури та спорту.
   Учасниками спортивного свята стали юні спортсмени міських шкіл, вихованці дитячо-юнацької спортивної школи, їхні наставники, ветерани спортивного руху та ті, для кого спорт став невід’ємною частиною життя. Всього у змаганнях взяли участь 24 команди, які представляли вихованці загальноосвітніх навчальних закладів.      Розпочався захід з марш-параду, що стартував з площі Героїв Небесної Сотні до стадіону "Авангард".Свято відкрив спортивний марш. На стадіон вийшли колони спортсменів. Державний Прапор України піднімали кращі спортсмени району - Денис Моргонюк та Максим Кузьменко. Учасників та гостей заходу привітали голова районної державної адміністрації Олег Недогода, заступник голови районної ради Тарас Пачесюк, заступник міського голови Володимир Храновський. Офіційна частина супроводжувалась церемонією нагородження кращих фахівців спортивного руху, переможців змагань, ветеранів спорту почесними грамотами та подяками районної районної ради і районної державної адміністрації, сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.
   Далі розпочалися цікаві і заповзяті ігри.
   У турнірі з міні-футболу взяли участь 20 команд. Перше місце посіла команда Монастирищенський НВК «Ліцей-ЗОШ І-ІІІ ступенів «Ерудит»», яка у фіналі перемогла Монастирищенську ЗОШ №2 з рахунком 6:1. У матчі за третє місце команда Цибулівської ЗОШ з рахунком 1:0 виграла в Летичівської ЗОШ, яка обійшла команду Петрівського НВК.
  У змаганнях на 60 метрів серед хлопців переможцями стали: Олексієнко Ростислав (Монстирищенська СШ №5), Чорний Іван («Ерудит»), Молдаван Ростислав (Попуднянська ЗОШ).  Серед дівчат перемогу святкували Бевзюк Оксана (Сарнівська НВК), Шидловська Інна (ЗОШ №2), Стасюк Наталія ("Ерудит").
  У змаганнях на 30 метрів серед хлопців переможцями стали Кибалюк Максим (школа №5), Ковальов Олександр (ЗОШ №2), Ревенко Микола (Степівський НВК), серед дівчат - Ставська Людмила (ЗОШ №2), Омельчук Діана (Сатанівська ЗОШ), Горбатюк Вікторія (Степівський НВК).
  Найкращі результати зі стрибків в довжину серед хлопців показали Олексієнко Ростислав (СШ №5), Чорний Іван  ("Ерудит"), Молдаван Ростислав (Попуднянська ЗОШ), серед дівчат - Григораш Анна         ("Ерудит"), Шидловська Інна (ЗОШ №2), Лантух Світлана ("Ерудит").
  На урочистому закритті команди, переможці та призери спортивного свята були нагородженні  грамотами й кубками сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.
  Учасники, спортивна громадськість району вдячні спонсору свята – депутату обласної ради Олегу Яровому, районній державній адміністрації, районній та міській радам за матеріальну допомогу і моральну підтримку у проведенні спортивних змагань з нагоди Дня фізичної культури та спорту.