Загальні збори жителів сіл продовжуються

 

село Зарубинці

   Заступник голови районної ради Майя Фариба, 20 травня,  взяла участь у проведенні загальних зборах жителів с. Зарубинці Монастирищенського району. Сходку розпочав та провів сільський голова Григорій Паламарчук звітом про соціально - економічний стан села за 2015 рік. 

  Згідно постанови Верховної Ради про декомунізацію прийняли рішення про перейменування вулиці Леніна на Центральну. Активно обговорили питання благоустрою територій біля житлових будинків. Внесли на розгляд та затвердили ставки самооподаткування на 2016 рік. На завершення загальних зборів села обговорили питання про створення обрядового залу на території населеного пункту. 

Виконавчий апарат районної ради

 

село Княжа - Криниця

    21 травня 2016 року відбулася сходка у селі Княжа - Криниця Монастирищенського району. У роботі загальних зборах взяв участь голова районної ради Микола Орендарчук.

   Сільський голова Сергій Безштанько розпочав сходку жителів села, прозвітувавшись за діяльність сільської ради за 2015 рік та планом роботи на 2016 рік. Розглянули питання про створення молочного кооперативу. Внесли на розгляд та затвердили ставку самооподаткування на 2016 рік.  Значну увагу приділили питанню про обслуговування рейсу Новосілка - Монастирище. 

 

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись