З нагоди Дня рятівника

Шановні рятівники, вогнеборці,

ветерани пожежної служби Монастирищини!

     

        Сердечно вітаю Вас із професійним святом – Днем рятівника!
 
    У житті ви обрали одну з найблагородніших професій – захищати й рятувати людей, матеріальні цінності, природні  багатства від проявів стихії і техногенних катастроф.
  Своє горде ім'я - рятувальник, ви утверджуєте самовідданою працею, сміливістю і небайдужим ставленням до тих, хто потрапив у біду. Людський біль і проблеми потерпілих проходять через ваші серця, для вас немає чужого горя. Знаємо, що найвища шана для вас - радість та вдячність врятованих, тих, кому повернули втрачене, побудували житло, відродили в душах віру у краще майбутнє України. Ви постійно підвищуєте свою готовність і професіоналізм заради надійного захисту найвищої соціальної цінності в Україні - життя і здоров'я людини.
     Ми вклоняємося вашій мужності й відвазі, пам’ятаємо й  шануємо героїв, які постійно беруть участь у  ліквідації  наслідків масштабних повеней та пожеж. Переконаний, що Ви й надалі з честю та гідністю   виконуватимете  свій професійний обов’язок.
  Слова щирої вдячності хочу висловити ветеранам пожежно-рятувальної служби за їх особистий приклад професійної майстерності, цілковитої відданості справі, мужності і витримки, за мудру пораду і повсякчасну підтримку.
    Від імені районної територіальної громади дякую рятівникам за службу та щиро бажаю незборимої сили духу, витримки і мужності, міцного здоров’я і добробуту, успіхів у справі на благо нашої держави.
 
З повагою
Заступник голови районної ради                                    Т.Г.Пачесюк

 

Повернутись