"Всесвітній біг заради гармонії" на Монастирищині

     Всесвітній біг заради гармонії – це міжнародна естафета, яка проводиться з метою поширення ідеалів толерантності, дружби і гармонійного спілкування народів у світі. Естафета подорожує понад 100 країнами світу. Кожна людина може взяти участь у естафеті, у кожного є можливість пронести факел декілька кроків або кілометрів маршрутами естафети.
    9 червня бігуни української команди стартували у Івано-Франківську, а вже у понеділок, 17 червня, о 10-ій годині ранку, естафетний факел перетнув кордон нашого району біля Леух, що на  Вінниччині.
   На кордоні двох областей бігунів зустріли представники Монастирищини, заступник голови райдержадміністрації Р.М.Терещук, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Л.В.Куценко, начальник відділу молоді та спорту райдержадміністрації О.І.Каплун, сільський голова Сатанівки Є.Р.Форостяна, жителі села.    На монастирищенській землі гостям, як годиться, вручили коровай, квіти. Приємно відзначити, що від нашого району естафетний факел проніс житель Аврамівки Володимир Тонюк. А вже о 16-ій годині в Долинці монастирищани передали естафету представникам Жашківського району.
      Фінішуватиме українська команда 29 червня під час проведення 45-го міжнародного молодіжного фестивалю „Дружба-2013”, зустрічаючи російську команду, що стартувала з Москви та проводжаючи білоруську команду, яка почне нести палаючий факел від кордону України до Мінська. В Україні планується за 21 день естафети подолати близько 1650 кілометрів.
 
Відділ з питань організаційногозабезпечення та внутрішньої політики

 

Повернутись