Вітання голови районної ради з Новим 2016 роком

Шановні монастирищани!

Дорогі земляки!

   Сердечно вітаю вас зі світлими, радісними святами, які об’єднують у собі й наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє, – з Новим роком і Різдвом Христовим.
  Ці свята мають особливе значення, бо знаменують собою завершення старого року, в якому ми працювали над вирішенням найгостріших і найактуальніших питань, а також - народження нового часу, нових сподівань. У цей час ми щиро прагнемо бути разом зі своїми найріднішими, дарувати їм свою любов і піклування. Усе це єднає та зближує людей незалежно від їх поглядів і переконань, надихає на нові звершення та добрі справи
    Пам’ятаймо: ніщо добре не дається легко. Усім разом треба долати життєві перешкоди, примножувати й покращувати своєю працею, сумлінням і розумом наше життя, розбудовувати рідний край і Батьківщину.
    То ж нехай новий рік прийде до вас лише з радістю, буде щедрим на втілення планів, додасть сил, здоров’я й оптимізму, вселить у душі спокій і впевненість.
   Нехай чарівні новорічні дзвони щастя ллються у ваші домівки, а тепло різдвяної свічки зігріває серця й надає душевної рівноваги та благополуччя. Сповнений надії, що новий рік принесе в кожен дім мир, добробут і стабільність, а всі добрі наміри й починання здійсняться.
   Благословенним нехай буде завтрашній день, і дай вам Боже снаги жити й творити в ім’я України! 
   Щасливого нового року й гарних різдвяних свят!
 
 
З повагою 
Голова районної ради                                               М.О.Орендарчук
 
Повернутись