Військово-спортивне свято з нагоди 366 річниці перемоги козаків над поляками в м. Монастирище

15 березня на базі ДЮСШ відбулося військово-спортивне свято-змагання учнівської молоді з нагоди 366 річниці перемоги козаків над поляками в м. Монастирище, в якому взяли участь сім команд освітніх закладів району.
Навчальний заклад "Ліцей "Ерудит" представляла команда «Отамани» складом: Брасов Дмитро (11-Б), Данько Денис (9-А), Магдич Андрій (10-А), Мельник Богдан (9-В), Рябоконь Віталій (9-В), Телиця Богдан (9-А), Чекман Анна (10-Б), Чекман Юлія (7-В), Чумак Василь (10-Б), Ялинчук Олександр (10-В). Головний тренер та керівник команди Маленький С.О., тренер з військової підготовки Луценко В.С.
- перетягування канату.
У ході змагань, які відбувались в надзвичайно напруженій боротьбі, визначались переможці в командних та індивідуальних конкурсах.
У змаганні розбирання та збирання автомата АК-74 на швидкість наша команда посіла ІІІ місце, зокрема Брасов Дмитро – ІІ місце. У змаганні стрільба по мішенях з пневматичної зброї наші отамани зайняли ІІІ місце. За підсумками конкурсу підтягування на перекладині ІІ місце виборов Мельник Богдан. У змаганні герць (бій) на палицях з поролоновими накладками наша команда посіла ІІ місце, і допоміг їй у цьому Чумак Василь, який зайняв також ІІ місце. У конкурсі з медичної долікарської допомоги наші учасники здобули ІІІ місце. І особливо хвилюючим, напруженим і захоплюючим, як для учасників, так і для глядачів, був останній вирішальний поєдинок з перетягування канату, в якому наші спортсмени вибороли в надзвичайно сильних суперників І місце.
За підсумками змагань шкільна команда посіла почесне ІІІ місце!
Учасники-переможці були нагороджені грамотами та медалями, а команди отримали грамоти, кубки та грошову нагороду.
Щиро вітаємо учасників та тренерів з перемогою та бажаємо їм в подальшому високих досягнень та підкорення нових вершин!
Дякуємо організаторам за підготовку військово-спортивного свята, яке відроджує національні традиції, культурну спадщиниу українського народу та сприяє формуванню здорового способу життя учнівської молоді, що є в наш час надзвичайно важливо.