Виїзний особистий прийом голови районної ради

 
 
   Відповідно до графіка проведення виїзних прийомів громадян керівництвом районної ради сьогодні, 16 березня, голова районної ради Микола Орендарчук провів особистий виїзний прийом громадян в селі Владиславчик.
    Перед прийомом громадян Микола Олексійович поспілкувався з Владиславчицьким сільським головою Миколою Гуньком, трудовим колективом сільської ради щодо проблемних питань, які на сьогодні турбують громаду. Під час зустрічі були обговорені питання подальшої співпраці та можливого вирішення існуючих проблем.
  За допомогою до голови районної ради звернулося шестеро мешканців села, яких турбувало найактуальніше питання громади – будівництво сільського водогону, оскільки окремі місцеві криниці мають катастрофічно низький рівень води. Наразі роботи з будівництва вже розпочато, проте досить важливим є питання його фінансування, так як із 138 сільських дворів 60 вступили до місцевого кооперативу, протяжність же центрального водогону складає 6100 м, що становить 12440 гривень на кожний двір, не включаючи вартості дворового підключення. Для здешевлення вартості головою районної ради було запропоновано переглянути залишок коштів бюджету сільської ради, звернутися до фермерських господарств, які використовують місцеві землі сільськогосподарського призначення для оренди, депутата обласної ради Антона Яценка. Районна рада, у свою чергу, теж розгляне можливість виділення коштів на потреби сільської громади.
 У ході робочого візиту Микола Орендарчук також побував в установах соціальної сфери села. Зокрема, відвідав фельдшерсько-акушерський пункт, який не зовсім придатний для функціонування, та оглянув приміщення сільської комунальної власності, до якого планується перевести цю медичну установу. Варто зазначити, що у даному приміщенні проведено роботи із заміни вікон і дверей на металопластикові, розпочато ремонт системи опалення, стелі та стін. Так як дана споруда має додаткові невикористані приміщення, Микола Олексійович запропонував перевести у них сільську раду, вивільнивши службове приміщення місцевого клубу для його потреб. Сільський голова Микола Гунько відзначив слушність даної пропозиції.
   На завершення візиту голова районної ради звернув увагу сільського голови на те, що необхідно проводити своєчасну роз’яснювальну роботу з актуальних питань життєдіяльності сільської громади, швидко та якісно реагувати на проблеми, які турбують громадян.
 
    Питання, порушені жителями села Владиславчик під час виїзного прийому громадян голови районної ради, перебуватимуть на його особистому контролі.
 
                                                          Виконавчий апарат районної ради

 

 

Повернутись