Відзначення 35-річного ювілею Державного навчального закладу

                                           
                                                                                               
  10 жовтня 2014 року проведено урочисті заходи з нагоди відзначення 35-річного ювілею Державного навчального закладу «Монастирищенського професійного ліцею».  У цей день до актової зали на урочистості запросили гостей, студентів та працівників закладу.
    У даному заході взяли участь педагогічні працівники, студенти, ветерани навчального закладу. На відзначення ювілею також завітали голова райдержадміністрації Недогода О.Ф., керуючий справами виконавчого апарату районної ради Токмач О.С., заступник  міського голови Храновський В.Я
     Токмач О.С. привітала з 35-річчям від дня заснування ліцею та зазначила: «Адміністрація ліцею постійно знаходиться у творчому пошуку нових підходів та методів навчання і виховання, відслідковує економічні процеси в державі. Підґрунтям цього є підготовка нових високоосвічених та ерудованих громадян, які спроможні віднайти шляхи входження до нового інформаційного суспільства, ринкової економіки, інтегрування в новий світовий соціально-економічний простір. Ювілей ліцею – не просто свято закладу, а й свято вчителів, які виховують молоде покоління громадян нашої країни, що здобувають нові знання, стають на шлях дорослого життя. Це прекрасна нагода ще раз висловити свою глибоку пошану людям, яким держава і суспільство завдячує своїм розквітом і благополуччям, людям найсвятішої та найвідповідальнішої професії – професії Вчителя.»
        Із привітальним словом виступив директор ліцею Нетяжук С.С., який зазначив, що колектив викладачів і студентів завжди сміливо та відповідально вирішує завдання держави і суспільства, відповідає на виклики сучасності, займає конструктивну позицію при вирішенні будь-яких проблем навчання і виховання, не шукаючи легких шляхів. Також директор відзначив, що нині в ліцеї сформовано висококваліфікований кадровий потенціал – досвідчені фахівці-ентузіасти своєї справи, які передають студентській молоді власні знання, енергію, розум, уміння, які люблять свій навчальний заклад і пишаються ним.
      З нагоди ювілею навчального закладу відкрито пам’ятник воїнам-інтернаціоналістам, які навчалися в даному в ліцеї.
  Під час проведення урочистостей гості привітали колектив професійного ліцею та вручили нагороди і цінні подарунки.
    У свою чергу організатори свята дякували шановним гостям за поздоровлення та подарунки.
   Завершився ювілейний захід святковим концертом за участю учасників художньої самодіяльності ліцею.
 
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись