Відкриття діагностично-консультативного центру в Черкасах

       

    6 березня в Черкасах відбулося відкриття  діагностично – консультативного центру, на якому був присутній Президент України Віктор Федорович Янукович.
     Вітаючи присутніх з відкриттям нового закладу, Президент зазначив, що не так давно у квітні 2011 року він відкривав обласну дитячу лікарню, а вже сьогодні –– новий діагностично-консультативний центр, де мешканці області будуть отримувати найсучаснішу допомогу. Водночас Президент наголосив, що кроки, які здійснює влада в рамках виконання його передвиборної програми «Україна для людей», спрямовані на підвищення якості медичних послуг для населення та на поліпшення умов праці медиків.
    Глава держави висловив сподівання, що наступним об’єктом, який має бути збудовано та відкрито на Черкащині вже до кінця цього року, стане перинатальний центр, діяльність якого буде спрямована на збереження вагітності та народження здорової дитини, запобігатиме дитячій і материнській смертності. Це завдання вже поставлено перед керівництвом області та міста.
     В ході церемонії відкриття діагностично-консультативного центру Віктор Федорович передав головному лікарю Олександру Дуднику символічний ключ від установи та ключі від двох реанімобілів. Глава держави оглянув приміщення діагностично-консультативного центру та обладнання, яке там встановлено. Його супроводжували голова облдержадміністрації, Герой України Сергій Тулуб та голова обласної ради Валерій Черняк.
    На урочистих заходах Монастирищину представляв голова районної ради Ігор Іванович Нестеренко.
Повернутись