Відбувся кубок з баскетболу та турнір з настільного тенісу

Нещодавно в приміщенні спортивного залу Монастирищенської  спеціалізованої  школи  І - ІІІ ступенів № 5 відбувся кубок з баскетболу ім. Василя Борейка.

В ході змагань  взяли  участь 4 команди: монастирищенські "Ветерани", ДЮСШ та "Ведмеді", а також команда із м.  Христинівки. За результатами поєдинків, за III місце боролися команди БК "Христинівка" та ДЮСШ. У фіналі "Ведмеді" здобули впевнену перемогу з рахунком 60:35. Усі 3 команди були нагороджені медалями, Грамотами, а "Ведмеді"  отримали головний трофей - кубок імені Василя Борейка. Під час змагань була присутня заступник  голови районної ради Майя Фариба, яка від імені голови районної ради привітала Василя Борейка  з ювілеєм та вручила Почесну грамоту.

Також днями, в приміщенні ДЮСШ, відбувся турнір з настільного тенісу пам'яті тренера Григорія Юхименка.

Турнір проходив у двох вікових категоріях: до 22 років (24 учасника з Христинівки, Жашкова та Монастирища). Першість у цій групі здобув Галай Дмитро, друге місце - Сачук Святослав, третє - Владислава Заболотня. Усі переможці - наші юні монастирищани.

Щодо другої вікової категорії (старші 22 років), в турнірі взяло участь 12 спортсменів. Першість здобув Галай Микола (Монастирище). Друге місце - за Ковалем Олександром. Третє - за Ліщуком Сергієм (Жашків). Отже, що прикметно, у суперфіналі турніру в поєдинку зустрілися батько з сином - Галаї. В непростому поєдинку батько Микола Галай таки поступився синові Дмитру з рахунком 2:0.

Учасники турніру щиро вдячні родині Юхименків за надану фінансову допомогу для організації цікавого змагання.