Відбулося засідання позачергової сесії районної ради

    Сьогодні 27 липня 2016 року відбулась позачергова восьма сесія Монастирищенської  районної ради, яка була скликана  на   вимогу депутатів районної ради  зв’язку із виникненням певних обставин, які потребують негайного вирішення. Це подальше збереження і діяльність районної газети, функціонування центральної лікарні, вирішення питань профілактики злочинності у районі. В роботі сесії взяли участь 27 (із 34 обраних)депутатів районної ради. В роботі сесії взяв участь голова РДА Олег Недогода.

   Відкрив та вів пленарне засідання голова районної ради Микола Орендарчук. До порядку денного сесії попередньо було внесено 4 питання та ще 3 кадрові питання депутати внесли безпосередньо на пленарному засіданні.

    Першим питанням порядку денного розглядалось призупинення дії рішення районної ради «Про вихід із засновників районної газети «Зоря», яке було прийняте в квітні місяці поточного року. Причиною цьому стало відсутність належної нормативно-правової бази, яка визначає подальший шлях реорганізації  комунального друкованого ЗМІ, а також те, що головний редактор газети разом з колективом у Чернігівській області зареєстрував нове товариство «ТОВ «Зоря» спільно з  засновником компанії ТОВ «ОЙЛ Амерікан  Груп» .  Хоча, з метою збереження і функціонування районної газети, яка вже стала обличчям нашого району, обговорювалося питання щодо її перетворення і пошук місцевих інвесторів, які б утримували газету і забезпечували її збереження та функціонування в районі.  Депутати висловлювали   своє обурення щодо дій   головного редактора Свиридівського І.І.  та ступеня довіри до нього, як керівника комунального підприємства.  Більшістю голосів депутати призупинили дію рішення про вихід із засновників газети «Зоря».

 Другим питанням, запропонованим до розгляду, було питання «Про дотримання умов контракту  головним лікарем Монастирищенської ЦРЛ Чуйком В.П ».  Як зазначила заступник голови районної ради Майя Фариба дане питання було внесено до порядку денного сесії в зв’язку із надходженням на адресу керівників району листа управління охорони здоров’я Черкаської ОДА про результати  проведеної оцінки результатів роботи лікувально-профілактичних установ району за 6 місяців поточного року, в якому  рекомендовано розглянути питання щодо відповідальності головного лікаря за допущені недоліки в роботі. А також допущенно заборгованість з оплати праці працівникам галузі, про яку інформував в.о. начальника фінансового управління РДА Олег Кошовий.   Голова тимчасової контрольної комісії районної ради, яка попередньо ознайомлювалась із станом харчування в лікарні,  інформував про відсутність в харчоблоці закладу холодильника , що,  за словами головного лікаря, є причиною відсутності у раціоні їди для хворих м’ясо-молочних продуктів. Також депутати порушували  питання  про необхідність роботи паталого-анатомічної  служби в лікарні та інші питання. Головний лікар був запрошений на сесію, але  не був присутній   через  участь в медичній раді . Хоча, зі слів заступника  голови районної ради Майї Фариби, дане питання узгоджувалось з обласним управлінням охорони здоров’я  і в роботі обласного зібрання міг  взяти участь заступник головного лікаря. Більшістю голосів депутати визнали роботу головного лікаря з дотримання умов контракту  незадовільною.

   Третім питанням порядку денного сесії розглядалось питання «Про депутатський запит депутата районної ради Жука В.П»до сесії районної ради щодо бездіяльності відділу місцевої прокуратури і відділення Національної поліції у вирішенні питання закриття пунктів гральних автоматів на території району.З депутатським  запитом  поступило  колективне звернення жителів будинку по вул.Соборній, 111 м.Монастирища, в якому вони скаржаться на порушення режиму тиші в нічний час через діяльність у центрі міста торгівельних та гральних закладів. Депутат районної ради зазначив,що неодноразово звертався до правоохоронних органів з даного питання, але ніяких заходів не вживається.  В.о. начальника місцевої поліції  Руслан Барвінок  інформував депутатів,  що  дане  питання передано службі  у справах  економічної злочинності. Депутати підтримали депутатський запит Жука В.П., висловили необхідність негайного вирішення припинення грального бізнесу в районі, а голова районної ради пообіцяв взяти під особистий контроль дане питання.

  Одностайно депутати погодили кандидатури для призначення на посади директорів шкіл : Вікторії  Гедзун – на посаду директора Шабастівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Тетяни Завальної – на посаду директора Монастирищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, а також призначили на посаду директора Монастирищенського районного будинку культури – Тетяну  Бондарчук, яка перемогла у конкурсі на заміщення даної посади.

      З усіх розглянутих питань депутати прийняли рішення шляхом поіменного голосування. Відповідно до чинного законодавства усі рішення районної ради та результати поіменного голосування депутатів будуть розміщені на офіційному веб-сайті районної ради у розділах «Діяльність районної ради» та «Результати поіменного голосування».

                                                 Виконавчий апарат районної ради

Повернутись