Відбулося засідання колегії Монастирищенської РДА

   Сьогодні відбулося засідання колегії Монастирищенської районної державної адміністрації, яке розпочав та вів голова райдержадміністрації Олег Недогода. В ході  роботи засідання взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук та заступник голови  районної ради Майя Фариба, начальники відділів райдержадміністрації та голови місцевих рад.

     Під час засідання колегії розглянули проекти Програми відзначення пам’ятних дат, визначних подій, свят, ювілеїв та вшанування видатних людей у районі на 2017 - 2020 роки, Програми підтримки діяльності районних громадських організацій на 2017 - 2020 роки, Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Монастирищенському районі на 2017 - 2020 роки, Програми підтримки військовослужбовців військовї служби за контрактом, які уклали контракт у 2017 році та членів їх сімей. 

     Заслухали звіти про підсумки економічного і соціального розвитку району за 2016 рік, про підсумки виконання бюджету району та місцевих бюджетів за 2016 рік та завдання з його виконання на І квартал 2017 року, про підсумки роботи служби у справах дітей райдержадміністрації за 2016 рік та зміни до районної Програми "Територіальна оборона на 2016 - 2017 роки". 

    Також учасники зібрання розглянули ряд інших важливих питань у різних напрямках діяльності районної державної адміністрації.     

    Обговоривши запропоновані питання колегія погодила, із внесеними змінами та доповненнями, відповідні проекти та вирішили винести їх розгляд на чергові засідання президії та сесії Монастирищенської районної ради. 

                                                 Виконавчий апарат районної ради

 

 

    

Повернутись