Відбулися засідання постійних комісій

 

Засідання постійної комісії з питань освіти, культури,
 засобів масової інформації, у справах сім’ї, молоді і спорту
 
       03 жовтня 2012 року відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, засобів масової інформації. у справах сім’ї, молоді і спорту  (відкрила і вела засідання голова постійної комісії А.М.Дудник), на якому розглянули такі профільні  питання:
  - Про готовність шкіл до опалювального періоду 2012-2013 навчального року. (Доповідав начальник відділу освіти РДА Балла Д.С.);
    -   Про стан виконання програми забезпечення житлом педагогічних працівників району на 2011-2015 роки(доповідала методист з кадрової роботи відділу освіти РДА Куролап В.В.);
   - Про внесення змін до штатного розпису працівників освіти (доповідала методист відділу освіти Тертична О.С.);
     -  Про проект районної програми роботи з обдарованою молоддю на 2012-2015 роки (доповідала Казміренко Т.В. – методист відділу освіти РДА):
   Про стан виконання районної програми поліпшення кінообслуговування населення на 2009-2014 роки, про хід підготовки проекту районних програм розвитку сільських клубних закладів та підтримки розвитку українського козацтва, про звільнення від батьківської плати за навчання Заболотньої В.В у музичній школі доповідала начальник відділу культури і туризму Куценко Л.В.
      Крім цього, депутати постійної комісії розглянули питання щодо відзначення кращих педагогічних працівників освіти району з нагоди відзначення Дня вчителя.
      За результатами розгляду цих питань профільна комісія прийняла відповідні висновки і рекомендації.
 
  Відділ з питань організаційного забезпечення та внутрішньої політики
 

            Постійна  комісія з  питань  базових галузей народного господарства, підприємництва,  житлово – комунального господарства, приватизації  та інвестиційної діяльності

    03 жовтня 2012 року відбулося засідання постійної  комісії  з  питань  базових галузей народного господарства, підприємництва,  житлово – комунального господарства, приватизації  та інвестиційної діяльності.
   На засіданні розглянуто питання, передбачені планом роботи комісії на ІІ півріччя 2012 року, а саме:
          1. Про  виконання районної  Програми  розвитку зовнішнього освітлення населених пунктів в Монастирищенському районі на 2010 – 2015 роки;
         2. Про  стан  підготовки комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період  2012-2013 років;
         3. Про  стан та перспективи розвитку теплоенергетики Монастирищенського району в світлі виконання районної програми Модернізація комунальної теплоенергетики на 2009-2013 роки.
   З усіх питань доповідала начальник відділу з питань житлово-комунального господарства райдержадміністрації Софієнко А. С.
     Депутати заслухали інформацію з зазначених питань, інформацію прийняли до відома та висловили свої зауваження і пропозиції щодо покращення роботи з вирішення зазначених проблем.
    Зокрема було наголошено на тому, що не всі зауваження і пропозиції, висловлені комісією при розгляді питань на попередніх засіданнях розглянуті і виконані.
     За результатами розгляду питань комісія прийняла відповідні рішення.
 
Повернутись