Урочистості з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня

                                                           
 

                
   Життєдайний прихід весни приносить нам перші теплі порухи природи і святковий прекрасний день, коли все людство вшановує жінку – 8 Березня.
    Це свято завжди несе сподівання на краще, оновлює і збагачує наші почуття до Жінки - матері, дружини, сестри, подруги, наповнює світ ніжністю і красою, бо усе найдорожче, що є в нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Без прекрасної половини людства не було б стільки світла, любові й тепла. Жінки наповнюють будні яскравими фарбами, спонукають до шляхетних вчинків і добрих справ.      
  7 березня в районному будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня. У залі були присутні представники жіноцтва району: вчителі, лікарі, матері-Героїні, представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування,  громадськості та молодь. Усіх присутніх жінок зі святом привітали голова районної державної адміністрації Володимир Басанець,  заступник голови районної ради Тарас Пачесюк, заступник міського голови  Володимир Храновський.
  У переддень свята жінкам Монастирищини вихованці дитячих садочків, школярі і учасники художньої самодіяльності районного будинку культури подарували святковий концерт.
 
 
Відділ з питань організаційного забезпечення та внутрішньої політики
Повернутись