У територіальному центрі проведено свято до Дня матері та Дня вишиванки

 
 
  Сьогодні, 17 травня, в приміщенні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Монастирищенського району для його підопічних було проведено святковий захід «Я пам’ятаю руки матері моєї», присвячений близьким по духу і часу відзначення святам – Дню матері та Дню вишиванки.
    День матері – зворушливе свято, яке символізує повагу, шану та любов, адже саме матір, як і сім’я, є основним елементом суспільства та берегинею людських цінностей. Теплими словами та подякою за щоденну самовіддану працю і відкрите серце привітала жінок та матерів, присутніх на святі, заступник голови районної ради Майя Фариба.
  У концертній програмі пролунали задушевні пісні та поезії у виконанні учасників самодіяльного колективу «Івахняночка» (с.Івахни). Разом із сільським головою Лідою Середюк члени колективу подарували підопічним територіального центру гостинці.     Підопічні центру, їх рідні і близькі люди цього дня мали можливість відсвяткувати разом таке гарне і зворушливе свято.
   Учасники заходу відвідали виставку українських вишиванок, які щиросердно надали монастирищенські майстрині: Олександра Б'ялківська (с. Івахни) та Олена Супрун (с.Лукашівка).
   Свято було організовано та проведено працівниками територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Монастирищенського району на чолі з його директорм Іриною Мариніною.
 

 

 Виконавчий апарат районної ради

Повернутись