З офіційних джерел: у нинішньому році День партизанської слави буде відзначатися на державному рівні

 

Кабінет Міністрів затвердив план заходів з відзначення у 2013 році Дня партизанської слави. Відповідне розпорядження №544-р прийнято на засіданні Уряду 7 серпня 2013 року.

Проект цього документа розроблено на підставі Указу Президента від 30 жовтня 2001 р. № 1020 «Про день партизанської слави» та Плану заходів з увічнення пам’яті про події Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та її учасників на 2011-2015 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів від 17 березня 2011р. № 199-р.

Метою розпорядження є ухвалення рішення про відзначення на державному рівні Дня партизанської слави, вшанування тих, хто боровся за свободу народу в період Великої Вітчизняної Війни 1941-1945 років у лавах підпільно-партизанського руху, їхнього подвигу та жертовності; формування у молодого покоління поваги до ветеранів війни; затвердження плану заходів з відзначення у 2013 році Дня партизанської слави.

Зокрема цим планом передбачено урочисті та меморіальні заходи з відзначення Дня партизанської слави, увічнення пам’яті загиблих партизанів і підпільників; покладення квітів до могил уславлених організаторів і керівників підпільно-партизанського руху в період Великої Вітчизняної війни; проведення у загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих та позашкільних навчальних закладах тематичних уроків, лекцій, бесід з історії підпільно-партизанського руху в роки Великої Вітчизняної війни, патріотичних і спортивних акцій учнівської та студентської молоді тощо.

Реалізація розпорядження дозволить забезпечити організацію та проведення на державному рівні заходів з відзначення у 2013 році Дня партизанської слави, сприятиме підвищенню рівня патріотичного виховання молоді, формуванню позитивної суспільної думки щодо вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та збереженню героїчних традицій українського народу.
 
Виконавчий апарат районної ради

 

Повернутись