Триває активна підготовка до чергової сесії районної ради

 
  19, 22 травня провели свої засідання постійна комісія районної ради з питань законності, правопорядку надзвичайних ситуацій, соціального захисту громадян та підтримки учасників антитерористчиної операції (голова комісії Руслан Плетінка) та постійна комісія з питань агропромислової політики, регулювання земельних відносин, використання надр, екології і природокористування (голова комісії Михайло Возний).
  У роботі засідань постійних комісій взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, заступник голови районної ради Майя Фариба.
  У ході роботи члени комісій погодили винести на розгляд чергового пленарного засідання питання внесення змін до районної Програми підтримки військовослужбовців військової служби за контрактом, які уклали контракт у 2017 році у Збройних силах України та членів їх сімей, про що інформувала головний спеціаліст райдержадміністрації Вікторія Фесенко.
  Депутати районної ради детально розглянули 25 технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, розташованих на території району та їх провели обговорення. З даних питань співдоповідали селищний та сільські голови Юрій Калашник (смт. Цибулів), Наталія Омельчук  (с.Аврамівка), Сергій Безштанько (с. Княжа Криниця), Тетяна Тарасюк (с.Леськове), Григорій Борейко (с.Петрівка), Микола Балабін (с.Половинчик) та спеціаліст міської ради з земельних питань Людмила Хоменко. За результатами розгляду рекомендовано п’ятнадцятій сесії районної ради включити до порядку денного 12 проектів рішень з обговорюваних питань.
 
 
   Сьогодні відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансової і податкової політики, приватизації та власності. Відкрив і провів засідання голова постійної комісії Володимир Левадський.
  У роботі постійної комісії взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, заступник голови районної ради Майя Фариба, представники райдержадміністрації та медичних установ району.
   На початку роботи депутати погодили внесення змін до рішення районної ради від 26.01.2017 №13-6/VІІ «Про створення комунального закладу «Монастирищенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та до районного бюджету на 2017 рік, а також схвалили проект районної програми благоустрою та утримання центральної площі міста на 2017-2020 роки. Крім цього, районні обранці рекомендували для винесення на чергову сесію районної ради питання затвердження проекту реконструкції центральної площі і проектно-кошторисну документацію на танцювальний зал районного будинку культури.
  У ході роботи комісії її члени обговорили питання про проведення конкурсу на право оренди приміщення, погодили внести до порядку денного питання надання дозволів на придбання основних засобів, передачу майна та виділення пиломатеріалів.

   Загалом, всі питання були підтримані депутатами та рекомендовані до розгляду на черговій п’ятнадцятій  сесії районної ради. 

Виконавчий апарат районної ради  
Повернутись