Сьогодні Монастирищана вшанувала Героїв Небесної Сотні

20 лютого наша країна вшановує пам'ять Героїв Небесної Сотні – на знак відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, які захищали ідеали демократії, права і свободи людей та європейське майбутнє України.

Воїни Світла повстали проти насилля, несправедливості та наруги над своєю країною… Кожен здійснив особистий подвиг - віддав найцінніше - своє життя заради оновлення України.

Сьогодні громада Монастирищини разом зі всією Україною вшанувала пам’ять Героїв Небесної Сотні та Героїв, що полягли на Сході України.

Біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні у селі Халаїдовому було проведено мітинг-реквієм за участю представників державних структур, громадських організацій, жителів села. 

До присутніх на мітингу звернулися заступник голови районної ради Майя Фариба, заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук, сільський голова Іван Омельченко, які підкреслили, що на Майдані стояли пліч-о-пліч представники різних етносів, віросповідань, вихідців зі Сходу і з Заходу, Півночі і Півдня, які говорили українською, російською та іншими мовами, але яких об’єднала спільна Батьківщина, їх об’єднала Україна, палка любов до неї і героїчна боротьба за сповнене гідності європейське майбутнє нашої держави. Вони наголосили, що весь український народ прикладе максимум зусиль, щоб Україна жила у мирі, розвивалася і рухалася в обраному європейському напрямку, що станеться завдяки нашим янголам-охоронцям - Героям Небесної Сотні і ще багатьом сотням патріотів, які віддали все, що вони мали, навіть своє життя, за Україну. Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті, бо Герої не вмирають!

Пам’ять Героїв Небесної Сотні та загиблих у антитерористичній операції на сході України присутні вшанували хвилиною мовчання та спільною молитвою.

Отець Микола відправив панахиду за загиблими.

 

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись