Рятівників Монастирищини привітали з професійним святом

 

 

   Щорічно 17 вересня в Україні відзначається День рятівника. З нагоди відзначення професійного свята рятівників Монастирищини привітали заступник голови районної ради Тарас Пачесюк, заступник районної державної адміністрації Руслан Терещук, міський голова Олександр Тищенко.
   «Цього року через спекотне літо виникало чимало пожеж, - зауважив Тарас Пачесюк. – Відтак, завдяки вашій оперативній та професійній роботі вдалося мінімізувати наслідки пожеж, врятувати життя та здоров’я людей, їх матеріальні цінності. Переконаний, що ваша висококваліфікована праця, відданість присязі, честі й дорученій справі, помножені на знання і досвід, будуть і надалі спрямовані на достойне виконання завдань в ім’я зміцнення Української держави». У вітальному слові Тарас Григорович висловив подяку всім рятівникам, які, ризикуючи своїм життям, здоров’ям, ліквідують наслідки стихій, гасять пожежі, рятують від лиха людей і побажав їм здоров’я, миру та менше тривожних викликів.
  У свою чергу Руслан Терещук подякував рятівникам Монастирищини за оперативне реагування та ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій будь-якого рівня складності.
     «Захищати Державу та її громадян від пожеж і надзвичайних подій завжди було благородною справою, яку обирають тільки сміливі, сильні духом та самовіддані люди. Ми впевнено довіряємо вам своє життя і безпеку, бо знаємо, що будь-яким техногенним катастрофам і стихійним лихам завжди протистоять ваш високий професіоналізм, тверда дисципліна й уміння знайти вихід з найскладніших, часом екстремальних ситуацій».
     Насамкінець Тарас Пачесюк та Руслан Терещук відзначили кращих працівників цивільного захисту грамотами.
     Слова вітання лунали також від міського голови.
 
Виконавчий апарат районної ради

 

Повернутись