Робочий візит голови та заступника районної ради

          2 серпня голова районної ради спільно з заступником голови районної ради здійснили об’їзд територій сільських рад з метою перевірки проведення в районі акції «За чисте довкілля» та благоустрою населених пунктів.

    Під час об’їзду було виявлено, що Шабастівська та Коритнянська сільські ради з відповідальністю провели благоустрій власних територій.  

    Голова районної ради Микола Орендарчук вкотре вказав на приведення в належний санітарний стан біля пам’ятника загиблим воїнам очільникам Жовтневої та Княжекриницької територіальних громад.  В дитячому садочку с. Жовтневе  ведуться ремонтні роботи за рахунок спільних зусиль сільської ради та місцевих фермерів.  Відвідавши селище Цибулів, очільники району відмітили активну підготовку до проведення Дня села. Вагомих зауважень до очільників  даних територіальних громад не було.

      Проте, є сільські голови, які не провели заходи щодо належного стану території сіл. Відвідавши Половинецький сільський ФАП Микола Олексійович  зазначив на відповідальності та зразковому виконанні трудових обов’язків  керівника.

      Відвідавши Лукашівське  стаціонарне відділення  територіального центру  очільники району поспілкувались з колективом, обговорили найактуальніші питання та шляхи їх вирішення, ознайомились з підсобним господарством. Микола Олексійович відмітив на усуненні недоліків, які були вказані при попередньому візиті.

     

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись