Робочі засідання комісій ради

 

Постійна комісія з питань освіти, культури,
засобів масової інформації, у справах сімʼї, молоді і спорту
 
    1 березня 2013 року відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, засобів масової інформації, у справах сім’ї, молоді і спорту.
    Відкрила і вела засідання голова комісії А.М.Дудник. У роботі комісії взяли участь члени комісії, запрошені - керуючий справами виконавчого апарату районної ради О.С.Токмач, керівники і спеціалісти структурних підрозділів районної ради та райдержадміністрації, представники засобів масової інформації.
     На засіданні постійної комісії було розглянуто 7 питань. Серед них – про проект районної програми підтримки і розвитку засобів масової інформації та розширення поінформованості населення Монастирищенського району на 2013-2013 роки, про хід виконання районних програм розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року, «Сільська школа Монастирищини», програми розвитку бібліотечних закладів Монастирищенського району на 2008-2012 роки. Крім того, були розглянуті питання про внесення змін до рішення районної ради від 09.10.2012 № 17-4/VІ «Про звільнення від плати за утримання дітей в навчально-виховних закладах району», про попереднє погодження кандидатур на посади директорів Івахнянської та Княжиківської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів Монастирищенського району та реорганізацію Монастирищенської загальноосвітньої школи-інтернат.
   У результаті роботи комісії депутатами було схвалено та рекомендовано винести на засідання чергової сесії районної ради 5 проектів рішень.
 
Відділ з питань організаційного забезпечення та внутрішньої політики

 

Повернутись