Проведено зустріч з учасниками АТО

 

  Сьогодні, 5 лютого, відбулася зустріч з учасниками антитерористичної операції, що проживають на території Монастирищини, волонтерами, представниками громадських організацій, у якій взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, голова районної державної адміністрації Олег Недогода, заступник голови районної ради Майя Фариба, керівники відповідних структурних підрозділів та служб райдержадміністрації.
  Основним питанням, яке обговорювалося у рамках зустрічі, було виділення земельних ділянок учасникам АТО на території міста Монастирища та села Нового Міста.
  За даними, наданими районним військовим комісаріатом, із міста та села  Нового Міста було призвано 80 військовослужбовців, з них демобілізовано 28, учасників бойових дій – 14.
  До відділу Держземагенства у Монастирищенському районі надійшло 21 звернення щодо виділення земельних ділянок учасникам АТО, надано документи в Головне управління Держземагенства Черкаської області - 18, отримано дозвіл на розробку технічної документації щодо відведення земельної ділянки у власність - 16, наказ про затвердження технічної документації щодо відведення земельної ділянки у власність - 4.
   За словами Людмили Хоменко, спеціаліста І категорії з земельних питань виконавчого апарату міської ради, до них звернулося 5 військовослужбовців, документи яких направлено до Головного управління Держземагенства Черкаської області. Проблем щодо виділення земельних ділянок учасникам АТО на територіїм. Монастирище, с. Нове Місто на даний час немає.
  Підбиваючи підсумки, учасники заходу вирішили і надалі співпрацювати у наданні комплексної допомоги військовослужбовцям та їх родинам спільно з представниками державних установ, громадськими організаціями та благодійними фондами.
 Наступну зустріч щодо допомоги учасникам АТО заплановано провести в селищі Цибулів.
 
Виконавчий апарат районної ради 

Повернутись