Проведено засідання президії районної ради

 
 
  26 березня 2015 року відбулося засідання президії районної ради, яке провів заступник голови районної ради Тарас Пачесюк. У засіданні взяв участь голова Монастирищенської районної державної адміністрації Олег Недогода.
 На порядок денний засідання було внесено низку важливих різногалузевих питань.
  За результатами роботи президії на сорокову сесію районної ради, яка відбудеться завтра, 27 березня 2015 року, винесено ряд питань: про виконання районного бюджету за 2014 рік, про виконання програми економічного і соціального розвитку Монастирищенського району за 2014 рік, погоджено внести зміни до таких районних програм: комплексної програми функціонування та розвитку системи цивільного захисту району, забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації, створення регіонального матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайної ситуації у мирний час та особливий період на 2014-2015 роки, програми розвитку комунального лісового господарства Монастирищини на 2012-2015 роки, програми розвитку футболу у Монастирищенському районі на 2014-2018 роки.
  У ході розгляду питання про внесення змін до рішення районної ради від 20.01.2015 №38-2/VІ «Про районний бюджет на 2015 рік» члени президії заслухали інформацію в.о.начальника фінансового управління районної державної адміністрації Олега Кошового та підтримали проект відповідного рішення до розгляду на сесії.
  Крім цього, президія рекомендувала на розгляд сесії проект районної програми розвитку дитячо-юнацького футболу в Монастирищенському районі на 2015-2018 роки.
  Серед інших питань, які буде внесено на розгляд сесії, ряд питань, що стосуються управління майном районної комунальної власності.
  Після проведеного обговорення питань порядку денного президія районної ради прийняла відповідні рішення.

 

                                                         Виконавчий апарат  районної ради

Повернутись