Проведено засідання постійних комісій

 

    27 листопада 2012 року під головуванням депутата районної ради Горбунова В.В.  відбулось чергове засідання постійної комісії з питань законності, правопорядку, соціального захисту населення та дотримання конституційних прав громадян.
     У роботі засідання взяв участь голова районної ради Нестеренко І.І. та начальник управління праці та соціального захисту населення Монастирищенської РДА Пшонко О.Я.
     Головним питанням порядку денного стало обговорення звіту голови районної ради за проведену роботу на протязі 2012 року.
Члени комісії детально проаналізували інформацію щодо виконання програми соціально-економічного розвитку району.
     У ході обговорення Ігор Нестеренко зауважив, що на сьогодні керівництву районної ради, територіальним органам міністерств спільно із органами виконавчої влади та місцевого самоврядування необхідно активізувати роботу на місцях щодо виконання завдань визначених Президентом України В.Ф. Януковичем.
    У ході роботи члени комісії в порядку контролю за виконанням районних програм розглянули інформацію про хід виконання комплексної програми «Турбота» на 2008-2013 роки.
 
 
   29 листопада 2012 року відбулося чергове засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансової та податкової політики, власності.  
    У роботі комісії взяли участь члени комісії та запрошені – голова районної ради Нестеренко І.І., представники засобів масової інформації, структурних підрозділів районної ради та райдержадміністрації.                                                    
     На засіданні постійної комісії було розглянуто 7 питань. Серед них - звіт про підсумки діяльності Монастирищенської районної ради та її голови протягом другого року шостого скликання, внесення змін до рішення районної ради "Про районний бюджет на 2012 рік",   а також питання, що стосуються оренди та передачі майна, які  належить до спільної власності територіальних громад району.             У результаті роботи комісії депутатами було схвалено та рекомендовано винести на засідання чергової сесії звіт голови районної ради  Нестеренка І.І. та 4 проекти рішень.
 
 

 

Повернутись