Проведено позачергову 35 сесію ради

 
   
 
 
    12 листопада  2014 року відбулося засідання позачергової тридцять п’ятої сесії Монастирищенської районної ради, до порядку денного якої було включено 9 питань, що попередньо розглядалися на спільному засіданні президії районної ради та постійних комісії районної ради.
       На сесію прибуло 43 депутати із 60 обраних.
    Відкрив і провів сесію заступник голови районної ради Тарас Пачесюк.
    У роботі сесії взяли участь голова Монастирищенської районної державної адміністрації Олег Недогода, його заступники, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, голови територіальних громад, керівники установ, підприємств та організацій району, представники місцевих засобів масової інформації та громадськості району. 
    До порядку денного пленарного засідання були внесені важливі питання життєдіяльності району, що виникли у міжсесійний період.
    На початку засідання заступник голови районної ради Тарас Пачесюк оголосив хвилину мовчання в пам’ять загиблого монастирищанина Романа Бевза та українських добровольців і військових, які віддали життя під час неоголошеної війни на сході України.
  Депутат Наталія Шамрай виступила із запитом щодо можливого забезпечення житлом сім’ї загиблого військовослужбовця у зоні АТО Романа Бевза.
    Голова районної громадської організації Руслан Плетінка подякував небайдужим монастирищанам за підтримку Збройних Сил України у складний для держави та Української армії час і вручив депутатам районної ради подяки.
    Зі зверненням до депутатського корпусу районної ради виступив 23-річний доброволець, військовослужбовець Національної гвардії України, активний учасник АТО Максим Ботик, який висловив вдячність волонтерам району за систематичну підтримку і допомогу, яка надається на лінію фронту.
    Головуючий на сесії від громади Монастирищини щиро подякував Максиму за захист рідної землі задля майбутнього України.
    Розглядаючи питання порядку денного, депутати на початку пленарного засідання  ознайомилися із актуальними для сьогодення проектами районних програм – комплексної Програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей - мешканців Монастирищенського району та Програми військово-патріотичного виховання молоді – і одноголосно затвердили їх після проведеного обговорення.
    Під час пленарного засідання депутати особливу увагу приділили питанню внесення змін до районного бюджету на 2014 рік, зумовлених розподілом та перерозподілом додаткових цільових трансфертів з державного і обласного бюджетів та  необхідністю внутрішнього перерозподілу коштів в межах його розпорядників.
    У ході роботи депутати внесли зміни до Програми розвитку комунального лісового господарства Монастирищини на 2012-2015 роки, затвердили список народних засідателів та розглянули низку питань щодо управління майном комунальної власності.
 
    З усіх питань порядку денного сесії були прийняті відповідні рішення.
 
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись