Проведено чергову 21 сесію районної ради

    5 березня 2013 року відбулася чергова двадцять перша сесія Монастирищенської районної ради, до порядку денного якої було включено 28 питань, що попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та на засіданні президії районної ради.
      На сесію прибуло 36 депутатів із 60 обраних.
      Відкрив і провів сесію голова районної ради Ігор Нестеренко.
     У роботі сесії взяли участь заступники голови районної державної адміністрації, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ, підприємств та організацій району, голови територіальних громад району, представники місцевих засобів масової  інформації.
    До порядку денного пленарного засідання були внесені актуальні питання життєдіяльності району, що потребували нагального вирішення.
     Зі звітом про виконання бюджету за 2012 рік та інформацією про внесення змін до рішення районної ради від 27.12.2012 № 20-2/VІ «Про районний бюджет на 2013 рік» виступила начальник фінансового управління райдержадміністрації Катерина Кучер.
     Про хід виконання Програми профілактики злочинності на території Монастирищенського району на 2011-2016 та внесення змін до неї доповів начальник РВ УМВС України в Черкаській області Володимир Яровий.
    Одноголосно депутати підтримали Програму підтримки і розвитку засобів масової інформації та розширення поінформованості населення Монастирищенського району на 2013-2015 роки та Програму приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад міста, селища, сіл Монастирищенського району на 2013 рік.
     На пленарному засіданні депутати погодили кандидатури на посади директорів Івахнянської та Княжиківської загальноосвітніх шкіл Монастирищенського району та розглянули питання реорганізації Монастирищенської загальноосвітньої школи-інтернат.
   Крім того, за депутатської підтримки прийнято рішення про передачу майнового комплексу відділення швидкої медичної допомоги до спільної власності сіл, селищ, міст Черкаської області та надано згоду на прийняття в районну комунальну власність майна Монастирищенського комунального видавничо-поліграфічного підприємства «Мрія», а також розглянуто ряд інших питань, що стосуються управління майном районної комунальної власності.
 

Відділ з питань організаційного забезпечення та внутрішньої політики

 

Повернутись