Привітання голови районної ради з нагоди Дня працівників сільського господарства

      Шановні працівники сільського господарства!

   Від депутатського корпусу районної ради та від себе особисто щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства! 

 Традиційне свято сільських трударів- можливість підбити підсумки сільськогосподарського року.

  Сьогодні усі найтепліші і найщиріші слова подяки і шани ми адресуємо вам, дорогі працівники полів та ферм.

  Праця сільського трудівника в усі часи була і залишається нелегкою, але такою важливою і потрібною, від якої залежить добробут і благополуччя людей.  Вас по праву називають годувальниками! Завдяки Вашим знанням і природній мудрості, наполегливості і невтомному працелюбству живе українське село, колоситься золотиста українська нива, розвивається сільське господарство, яке давно вже стало важливою складовою всієї економіки України.

 Так, цей рік став непростим для вітчизняного сільськогосподарського виробництва. Однак, своєю невтомною працею Ви довели, що ніякі примхи природи не зашкодять Вам дбати про рідну землю, дбати про те, щоб у кожному домі був хліб та до хліба.

 Дорогі наші трударі! Висловлюю Вам щиру вдячністьі низький Вам уклін,за самовіддану працю, яка є часткою вашого життя, любов до рідної землі, терпіння та витримкуі вірю, що спільними зусиллями ми і надалі будемо долати соціальні проблеми в нашому районі, завжди пам’ятаючи про те, що головною метою нашої роботи є соціальне благополуччя кожного його мешканця.

  До того ж, Ви вже подбали про те, щоб у наступному році Україна була з добрим врожаєм! Нехай втілюються в життя усі Ваші плани, задуми та сподівання, а земля буде щедрою на врожаї!  Як кажуть у народі буде хліб то буде пісня!

 Бажаю Вам радості від результатів праці, міцного здоров’я і благополуччя, щастя і добра, любові і достатку в домі, професійного зростання для розквіту нашої України і та покращення добробуту всього українського народу!

    Я впевнений, що нашому народу вистачить сили та розуму відстояти дану нам Богом щедру Українську землю.

Нехай Бог береже всіх нас! Нехай Бог береже Україну!

 

З повагою

Голова районної ради                                     Микола Орендарчук

 

Повернутись