Привітали працівників культури на Монастирищині

 

 

  Сьогодні, 10 листопада, з нагоди професійного свята - Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народної творчості  в  районному будинку культури проведено урочистості.

 В заходах взяли участь заступник голови районної ради Майя Фариба, заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук. 

   Звертаючись до присутніх, Майя Миколаївна у своєму виступі  зазначила, що саме поняття культура надто об’ємне і широке за змістом, адже об'єднує в собі і науку, і освіту, і мистецтво (літературу та інші галузі), і навіть мораль, уклад життя та світогляд людини. Носіями культури, в найширшому розумінні цього поняття, є ви – її діячі, митці, актори, творча інтелігенція, працівники сцени, аматори народної творчості. Давно підтверджено, що той, хто плекає патріотичну за змістом і національну за формою культуру, впливає на суспільство значно більше, ніж політики чи посадовці. 

   В ході урочистостей кращих працівників культури було нагороджено грамотами районної ради та райдержадміністрації. 

  Святковий настрій для присутніх в залі створював фольклорний колектив "Кралиця" Київського національного університету культури і мистецтв. 

Виконавчий апарат районної ради
 

Повернутись