Присягу виконали з честю

 

   15 лютого в м.Монастирищі відбулася традиційна зустріч воїнів-інтернаціоналістів із представниками влади району з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 24 –ї річниці виводу військ з Афганістану,   в якій взяли участь голова райдержадміністрації В.Г.Басанець, голова районної ради І.І.Нестеренко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.
  Під час зустрічі було обговорено ряд питань, які турбують воїнів-інтернаціоналістів щодо соціального захисту, медичного забезпечення, пільгового перевезення.
   Скорботною ходою керівники району та «афганці» пройшлися центральною вулицею міста  та поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим воїнам-інтернаціоналістам.
   У залі районного будинку культури, де відбулася друга частина заходу, з вітальними словами звернулися голова Монастирищенської РДА В.Г.Басанець, голова Монастирищенської районної ради І.І.Нестеренко, заступник міського голови В.Я.Храновський, райвійськком  І.Я.Святий, керівник Спілки воїнів – «афганців» Л.І.Прудиус.
    Голова районної ради І.І. Нестеренко, звертаючись до учасників зібрання, від імені депутатського корпусу районної ради привітав усіх із Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з 24 – ю річницею виведення радянських військ з Афганістану, засвідчив щиру повагу кожному, кому випало пройти буремними дорогами війни.
- Двадцять чотири роки тому сотні сімей, родин, де підростали майбутні солдати, з полегшенням зітхнули. 15 лютого 1989 року останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла в новітню історію як День пам’яті воїнів - інтернаціоналістів, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав -  сказав І.І.Нестеренко.
  Ігор Іванович зауважив, що сьогодні безцінний бойовий досвід воїнів-інтернаціоналістів потрібний для підготовки наступних поколінь миротворців, адже наша держава і надалі продовжує виконувати свою благородну місію і вносить значний вклад у забезпечення миру та добросусідських відносин між країнами світу, та побажав воїнам, які з честю виконали свій військовий обов’язок, міцного здоров’я і мирного неба, добра і злагоди родинам, достатку і довголіття, аби жахіття війн ніколи не поверталися у мирне життя.
   Присутні в залі вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих земляків Григорія Кшемінського та Віктора Корченюка, всіх, хто помер від ран і хвороб. (Напередодні до їх могил побратими та  представники влади поклали квіти і вшанували пам’ять загиблих).
   Для воїнів – інтернаціоналістів звучали пісенні вітання учасників художньої самодіяльності та працівників районного будинку культури.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
Відділ з питань організаційного забезпечення та внутрішньої політики
Повернутись