Прийом громадян головою районної ради: вболівання за виборця

 
 
  Основоположним принципом місцевого самоврядування є те, що депутат місцевої ради, який є представником інтересів територіальної громади та своїх виборців, зобов’язаний виражати і захищати їх в межах своїх повноважень. Тому своєрідний ланцюг «виборець-депутат-рада-виборець» повинен бути нерозривним, і особливо важливо, як народний обранець робить це на практиці.
  У відповідності з чинним законодавством і будується ця робота керівництвом районної ради, які є її депутатами. Робиться все для того, щоб задовольнити прохання кожного виборця і взяти до уваги те чи інше його зауваження, пропозицію, прохання. У районній раді встановлена чітка система і порядок розгляду заяв і скарг громадян. Крім того, що визначені дні прийому громадян головою ради та його заступником безпосередньо на робочому місці, дні виїзного особистого прийому в сільських населених пунктах, встановлено також дні прийому виборців.
  Так відповідно до затверджених графіків сьогодні, 7 квітня, голова районної ради Микола Орендарчук провів прийом громадян у приміщенні Коритнянської сільської ради.
  Основними питаннями, з якими звернулися виборці до свого депутата, голови районної ради, були проблеми соціального захисту (надання матеріальної допомоги), вирішення земельних питань (щодо оформлення проектної документації земельних ділянок соціальної сфери), необхідності проведення поточного ремонту приміщення місцевого ФАПу, його кадрових оновлень.
  Микола Олексійович та сільський голова Сергій Іванович Іщук обговорили ряд питань життєдіяльності громади, що потребують першочергового вирішення.
  Під час проведення прийому громадян головою районної ради були надані роз’яснення по суті порушених питань. Питання перебуватимуть на особистому контролі голови районної ради до остаточного їх вирішення. 

Виконавчий апарат  районної ради

Повернутись