Окреслено нові завдання для районної організації Товариства Червоного Хреста

 
 
 
  12 лютого в залі засідань районної ради відбулось засідання президії  правління районної організації Товариства Червоного Хреста. З доповіддю  про виконання районною організацією першочергових завдань по реалізації  програми “Будуємо нову Монастирищину”,  реалізації соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича та стратегії розвитку товариства на 2011-13 роки” виступила голова районної організації ТЧХ Т.В.Белінська.
    Товариством протягом  минулого року проведена значна робота із реалізації державних програм, планів  розвитку Товариства, розширення сфери діяльності  патронажної служби милосердя, поліпшення  матеріально-технічної бази, поповнення  недоторканного запасу  продуктів харчування, одягу, предметів першої необхідності на випадок надзвичайних ситуацій. Щоденна  робота Товариства у співпраці з ветеранською організацією, закладами охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді, службою у справах дітей сприяє зменшенню соціальної напруги, пом’якшуючи існуючі проблеми ветеранів, дітей-сиріт, інвалідів та інших категорій, створюючи умови для  їх повноцінного життя.
    Т.В.Белінська детально інформувала про виконання комплексних програм протидії  захворюванню на туберкульоз, ВІЛ/СНІД, поширення  волонтерсього руху,  активне  залучення молоді до здорового  способу життя, виконання програми милосердя, навчання населення наданню першої невідкладної долікарської допомоги, поширення знань про основоположні принципи червонохресного  руху та інше. Основним у діяльності товариства нині є надання адресної допомоги тим, хто її потребує. Про це йдеться у соціальних ініціативах Президента України В.Ф.Януковича.
   В обговоренні доповіді взяли участь члени президії правління районної організації ТЧХ: методист відділу райдержадміністрації Т.В.Казміренко, голова міської організації ветеранів праці В.М.Мамалига, начальник відділу у справах дітей райдержадміністрації Л.М.Редька та начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації О.Я.Пшонко.
    Заступник голови районної ради Т.Г.Пачесюк у своєму виступі підкреслив, що для виконання програм Товариства Червоного Хреста обов’язково слід співпрацювати з головами сільських рад району, залучаючи безробітних до виконання вищевказаних програм, а також підтримав ініціативу районної організації щодо проведення благодійного концерту з нагоди відзначення 95-ї річниці утворення організації ТЧХ та збору коштів на придбання необхідного інвентаря в інфекційне відділення районної лікарні для хворих на СНІД.
    Засідання прийняло постанову і окреслило чергові завдання для виконання.

 

Повернутись