На святі Першого дзвоника

 
 
   Сьогодні в навчальних закладах району відбулося свято Першого дзвоника.
   Цього дня голова районної ради Микола Орендарчук був присутній на святі Дня знань в Монастирищенській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2.
   Голова ради привітав вчителів та учнів з початком нового навчального року, зазначивши, що районна влада приділяє значну увагу розвитку галузі освіти району, матеріально-технічному забезпеченню навчальних закладів.
   "День знань є справді всенародним святом, яке з особливим хвилюванням сприймають і діти, і дорослі. Для кожного з нас воно запам’яталося першим дзвоником, яскравими букетами квітів, радістю зустрічі з друзями та вчителями, гостинно відчиненими дверима в країну знань та життєвої мудрості. Для учнів 1 вересня знаменує початок здобуванна нових знань і підкорення нових шкільних вершин.
  Для наймолодших школяів - першокласників - це свято буде особливим. Перший дзвоник їх покличе на перший урок, і перша вчителька поведе за руку у країну знань. А для одинадцятикласників цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством, шкільними роками і дорослим життям."
  Звертаючись до учнів, Микола Олексійович наголосив, що сьогодні запорукою успіху в житті є якісна освіта, то ж потрібно максимально використовувати час перебування у школі, щоб здобути найбільшу цінність для себе – знання. А ще побажав педагогічному та учнівському колективам школи щасливого навчального року, гарних оцінок учням, взаєморозуміння та натхнення.
 
  Зі святом Першого дзвоника педагогічний та учнівський колективи Монастирищенського навчально-виховного комплексу «Ліцей –ЗОШ І-ІІІ ступенів «Ерудит» привітала заступник голови районної ради Майя Фариба, яка зауважила, що успіх кожної людини залежить від наполегливої праці, побажала молодому поколінню гарно навчатися та здобути в подальшому житті високих досягнень, а вчителям висловила вдячність за кропітку працю і натхненну працю.
 
  З початком навчального року учнів та педагогів Монастирищенського професійного ліцею привітала головний спеціаліст районної ради Ірина Комар, яка побажала усім здоров’я, миру, збагачення новими знаннями, які у майбутньому дозволять стати гідними громадянами країни.
 
Виконавчий апарат районної ради
 
 
 
 
 
Повернутись