На Монастирищині відзначили День визволення України від фашистських загарбників

 

      День визволення України від фашистських загарбників відзначається в Україні щороку 28 жовтня. Свято встановлено «…з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності Українського народу у Другій світовій війні…» згідно з Указом Президента України «Про День визволення України від фашистських загарбників» від 20 жовтня 2009 року № 836/2009.

    В історії Українського народу події Другої світової та Великої Вітчизняної війни посідають особливе місце. За своєю глибиною, трагізмом і героїкою вони помітно піднеслись над іншими і набули епохального значення. Певною мірою обумовлено це й тим, що донині живі учасники війни, носії історичної пам’яті про неї – ті, хто воював зі зброєю в руках, навчався, працював, відбудовував країну. Пам’ять про війну є духовно-історичним надбанням нашого народу, що витворює підвалини його самодостатності й самобутності, і водночас, – органічно інтегрує його в загальноцивілізаційний потік, підносить до рівня інших народів, які активно творили історію. 

    Сьогодні, з нагоди відзначення Дня визволення України від фашистських загарбників, голова районної ради Микола Орендарчук, заступник голови районної ради Майя Фариба, заступник голови районної державної адміністрації Руслан Терещук, заступник міського голови Володимир Храновський, ветерани війни та праці, учасники АТО, громадськість поклали квіти до Меморіалу Слави.  Вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

   

                                                                   Виконавчий апарат районної ради

Повернутись