Монастирищина вітала обдарованих дітей та молодь

Сьогодні у будинку культури відбулося районне свято, на якому віншували обдарованих дітей, що відзначились у нинішньому навчальному році особливими успіхами у навчанні, спорті та мистецтві.
   Участь у заходах взяли голова районної державної адміністрації Олег Недогода, заступник голови районної ради Майя Фариба, заступник міського голови Володимир Храновський, предстаники шкільних та педагогічних колективів району, засобів масової інформації. Найголовнішими гостями заходу були діти, саме для яких і проводилось свято.
  У своєму вітальному слові Майя Миколаївна зазначила: «ХХІ століття – це століття освіти й духовності, пріоритетності знань і швидких змін. Відтак, навчання набуває особливих ознак: виховання нового покоління людей, здатних вчитися упродовж всього життя. Адже майбутнє України залежить не від розмірів її території чи потужності виробництва, а від інтелектуальної могутності, творчого потенціалу нації. І нам є чим гордитися, оскільки у районі маємо потужний потенціал творчої та обдарованої молоді.
   Здобуті перемоги та успіхи у навчанні засвідчують, що юні монастирищани щоденною працею та максимумом зусиль закладають основи майбутнього нашої держави. Піднятися на вершину слави їм допомагають як особистісні якості: наполегливість, жага до знань, уміння сконцентруватись, іскра творчості, так і постійна підтримка справжніх фахівців – відданих своїй справі учителів, які вкладають у вихованців усі набуті знання, уміння, досвід, майстерність і велику душу.» А ще Майя Миколаївна зазначила, щоб юні таланти не зупинялися на досягнутому та щиро побажала їм подальшого зростання, творчого натхнення і незламної віри у свої сили.

Номінантами «НАУКОВОЇ ОБДАРОВАНОСТІ РОКУ» стали:
 Артур Жовтобрюх - учень 7 класу Монастирищенської спеціалізованої школи №5, за зайняте І місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з математики;
 Яна Бурлаченко - учениця  9 класу Цибулівської загальноосвітньої   школи, за зайняті ІІІ місця у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з математики та хімії, та за зайняте ІІІ місце в ІІ (обласному) турі Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН (секція «Зарубіжна література»);
 Валерій Драченко - учень 8 класу Монастирищенського навчально-виховного комплексу «Ерудит», за зайняте ІІІ  місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики;
 Денис Моргонюк - учень 9 класу Монастирищенського навчально-виховного комплексу «Ерудит», за зайняте ІІІ  місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики;
 Аліна Лісяна - учениця 8 класу Монастирищенського навчально-виховного комплексу «Ерудит», за зайняте ІІІ  місце у ІІ І(обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії;
 Владислав Лєвікін - учень 10 класу Монастирищенського навчально-виховного комплексу «Ерудит», за зайняте ІІ  місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з біології.

Перемогли у номінації «ДОСЛІДНИК РОКУ» :
  Альона Кальніцька - учениця 10 класу Монастирищенського навчально-виховного комплексу «Ерудит», за зайняте ІІ місце у ІІ (обласному) турі Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН (секція «Зарубіжна література»);
 Анастасія Береговенко - учениця 10 класу Монастирищенської спеціалізованої школи №5, нагороджена грамотою Черкаського обласного центру роботи з обдарованими дітьми за участь у ІІ (обласному) турі Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН (секція «Українська література»).

У номінації «СПОРТИВНА  ГОРДІСТЬ РОКУ»  нагороди отримали:
  Антон Кальченко - вихованець Монастирищенської ДЮСШ, кандидат у майстри спорту України з боксу, член збірної України, багаторазовий призер Всеукраїнських турнірів, чемпіон області у своїй ваговій категорії (у 2016 році на чемпіонаті України, що проходив у м. Вінниця, виконав норматив КМС України);
  Владислав Безштанько - кандидат у майстри спорту України з боксу (кандидат в члени збірної України), багаторазовий призер Всеукраїнських турнірів, чемпіон області у своїй ваговій категорії ( у 2016 році на чемпіонаті України у м. Хмельницький виконав норматив КМС України);
  Дмитро Галай отримав І розряд з настільного тенісу, (у 2016 році став переможцем Міжнародного кубка з настільного тенісу у м. Жовква серед спортсменів 2003 р.н. і молодших), призер чемпіонату України, багаторазовий чемпіон області, срібний призер чемпіонату області серед школярів в командному заліку 2016 року;
 Роман Гопанюк - бронзовий призер відкритого Всеукраїнського турніру з тхеквондо́ у програмі «ТУЛЬ», переможець та призер чемпіонату Черкаської області з тхэквондо́;
  Іван  Сивак - вихованець СК «ОЯМА», має розряд 6-й кю, призер Міжнародного турніру з кіокушинкай-карате в Польщі;
 Марина Михайлова - вихованка СК «ОЯМА» (4-й кю), абсолютна чемпіонка України та призер Міжнародного турніру з кіокушинкай-карате в Польщі;
 Богдан Аргат  - володар кубка світу з годзю-рю карате, чемпіон України з шотокан-карате;
 Дмитро Візнюк - вихованець СК «ОЯМА» (8-й кю), чемпіон та призер чемпіонатів України з кіокушинкай-карате.

«ТАЛАНТОМ  РОКУ» визнано
 творчий колектив вокально-інструментального ансамблю будинку дитячої та юнацької творчості (керівник - Ігор Григораш);
 Владислава Копернака - вихованця будинку дитячої та юнацької творчості, фіналіста Х Міжнародного благодійного фестивалю дитячої творчості «На зустріч мрії»  (м.Київ), ведучого ІV Міжнародного дитячого кінофестивалю в м.Івано-Франківськ, юного актора, який знявся в 4 короткометражних фільмах, двоє з яких «Вибач» і «А вона нічого» були представлені на фестивалі.

«ВІДКРИТТЯМ РОКУ» став хореографічний колектив «Елегія» будинку дитячої та юнацької творчості (керівник - Аліна Дзюба).

Переможцям і призерам обласних та Всеукраїнських змагань було вручено грамоти та подарунки.

Усі присутні у залі мали змогу насолодитися святковим концертом за участі юних монастирищан.