Монастирищенських лісівників привітали з професійним святом

 

 

  18 вересня напередодні Дня працівників лісу заступник голова районної ради Тарас Пачесюк взяв участь в урочистих зборах з нагоди професійного свята – Дня працівників лісу.
  Про досягнуте лісівниками, про їх працю в нинішніх нелегких умовах, про пріоритетні напрямки діяльності підприємства інформував Анатолій Косянчук, директор Монастирищенського комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства.
  Важко переоцінити значення лісу для нашої планети. Ліс - це живий скарб Землі. Величезного значення відіграє лісове господарство для економіки держави та як чинник позитивного природного і екологічного впливу на навколишнє середовище. Раціональне і розумне використання лісу дарує людям тепло і затишок, а безконтрольна вирубка лісу несе в собі значні проблеми, які можуть торкнутися практично всіх. Тому люди, які професійно стоять на сторожі гармонії і порядку в лісовому господарстві, давно і справедливо заслуговують глибокої поваги і високого авторитету.
  Тарас Григорович, вітаючи лісників з професійним святом, подякував їм за добросовісне ставлення до своєї справи. Відзначивши значний внесок районного лісового господарства до бюжету Монастирищини, побажав, в першу чергу, мирного неба над головою, здоров’я та добра працівникам лісу і їхнім родинам, а також зазначив, що спільні зусилля та непохитна віра в успіх допоможуть нам перемогти.
  Від районної ради та райдержадміністрації кращі представники галузі лісового господарства району отримали грамоти.

 

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись