Монастирищани вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

 
 
 
 
   14 грудня ми вшановуємо всіх людей, які ціною власного життя та здоров’я ліквідовували наслідки Чорнобильської катастрофи, будували над четвертим енергоблоком ізолюючий саркофаг, утримуючи радіацію та захищаючи від неї свої родини, державу й увесь світ.
   Сьогодні вся країна низько вклоняється перед цими справжніми героями Батьківщини. Їхні героїзм, самовідданість, мужність та непохитна сила духу гідні повсякчасної поваги.
  З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС голова районної ради Микола Орендарчук, голова районної державної адміністрації Олег Недогода взяли участь в урочистому покладанні квітів до пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС. Також були присутні на заході заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук, заступник міського голови Володимир Храновський, представники чорнобильської районної організацій, громадськість міста.
  Вітаючи присутніх Микола Олексійович зауважив, що масштаби Чорнобильської катастрофи могли б бути незрівнянно більшими, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації наслідків аварії, серед яких були й наші земляки. Ризикуючи своїм життям і здоров’ям, вони виконали свій громадянський обов’язок і захистили світ від згубного впливу та подальшого розповсюдження радіації.
      "Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих ліквідаторів, чиє життя передчасно обірвала Чорнобильська трагедія, хто віддав своє життя за світле майбутнє, відійшовши у вічність…
   Сьогодні ж повинні дбати про тих, хто залишився жити, вони в свій час зробили все можливе, щоб на українській землі було життя..."
   Керівники району побажали всім, хто в ті страшні дні рятував нас від найбільшої в історії людства техногенної катастрофи, доброго здоров’я, міцності духу, сімейного благополуччя, оптимізму та впевненості в завтрашньому дні.
  Священнослужитель Свято-Миколаївської церкви отець Олег відправвив панахиду за померлими.
 
 
Виконавчий апарат районної ради

 

 

Повернутись