Ми майбутнє твоє, Україно!

                                                          
 
  Навряд чи варто доводити, що кожна нація сильна своїми талантами. А талант, кажуть, завжди родом із дитинства. І, мабуть, кожна людина народжується із зернятком у руці. Тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте.
     Немає дітей необдарованих. Треба лише допомогти відшукати дар у кожному. Підтримати і розвинути його. Саме у цьому напрямку і працюють у нашому районі.
    27 травня у районному Будинку культури відбулися урочистості для обдарованих дітей, переможців та призерів ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад із базових дисциплін, юної еліти Монастирищини.
    Беручи участь у різних конкурсах, турнірах, олімпіадах з базових дисциплін, ці учні не лише показали, що вміють іти до поставленої мети, а й довели, в першу чергу собі, що вміють перемагати. Бо мають міцні знання. Бо сильні духом.  Бо – талановиті.
      І як результат цієї наполегливості та цілеспрямованості – кожен із них у своєму ще юному віці підкорив уже свою маленьку вершину, принісши перемогу у школу, де навчається, прославивши нашу Монастирищину.
    За високі успіхи у навчанні, спорті, громадській та культосвітній роботі гарних слів похвали учасники зібрання були удостоєні від керівництва району, зокрема, голови райдержадміністрації Олега Недогоди, заступника голови районної ради Тараса Пачесюка, начальника відділу освіти райдержадміністрації Дмитра Балли, завідуючої райметодкабінету Ніни Завертаної, голови ради профспілки працівників освіти Антоніни Належитої.
   Тарас Пачесюк щиро привітав обдаровану молодь району з їх успіхами та перемогами, побажав їм усім добра, здоров’я, радості та благополуччя.  А всім педагогам подякував за їх нелегкий труд, за міцні знання, які ті дають своїм учням, за те, що ще з дитинства прищеплюють їм любов до краси, до мистецтва, розвиваючи їхні здібності та таланти.
  Після поздоровлень та привітань з боку керівництва району слідувала не менш хвилююча церемонія – вручення нагород та пам’ятних подарунків.
     Завершилися урочистості святковим концертом.

                                                            Виконавчий апарат районної ради

 

Повернутись