Компанія "Агро Інвест Україна" подарувала 4 селам новий автомобіль "Швидкої допомоги"

 

    Компанія «Агро Інвест Україна» подарувала 4 селам новий автомобіль «Швидкої допомоги»
 
            По істині грандіозний соціальний проект нещодавно презентувала потужна в Україні аграрна компанія ТОВ «Агро Інвест Україна», подарувавши чотирьом селам філії компанії «Черкаська» автомобіль «Швидкої допомоги».  Проект проходив у рамках програми «Агро Інвест Україна» - з турботою про людей».
Ця  компанія орендує понад сорок тисяч гектарів земель у чотирьох областях України, понад чотири тисячі з них - на Монастирищині.
            А відбувалося дійство в Лукашівці, за участю генерального директора ТОВ «Агро Інвест Україна» Миколи Глевича, директора філії «Черкаська» Сергія Іллюші, сільських голів Лукашівки, Долинки, Коритні та Юшківців, керівників ФАПів, першого заступника РДА Петра Крака, працівників філії, мешканців сіл та представників районних ЗМІ.
            Звертаючись до громади, Сергій Іванович Іллюша наголосив, що ця подія є прикладом того, що компанія дбає не тільки про власний розвиток, а й враховує інтереси жителів сіл, де працюють підприємства, направляє значні кошти на покращення закладів соціальної сфери. Автомобіль швидкої допомоги – це ще один крок в напрямку допомоги селянам. Він повністю укомплектований і буде на повному утриманні філії, а роботу карети швидкої буде коригувати завідуючий ФАПом.
            Головним гостем цього приємного заходу став М.Л.Глевич. Вітаючи присутніх, він детальніше розповів про діяльність холдингу та відзначив, що цей день для їхньої компанії є також святковим, адже вони впроваджують в життя партнерську, справедливу політику до територіальних громад, де працюють підприємства, яка має реальне втілення. Особливістю компанії є те, що поряд з ефективним виробництвом керівництво не стоїть осторонь людей, а навпаки, робить відповідні кроки для покращення їхнього життя. Це, насамперед, забезпечення людей робочими місцями, соціальні угоди, проекти, пов’язані з будівництвом доріг, придбанням техніки, ремонт ФАПів. І така політика є однією з найкращих в регіоні. Так, протягом 2011-2012 років і за шість місяців нинішнього року на всі ці проекти «Агро Інвест Україна» виділила понад 4,5 мільйони гривень.
            Микола Глевич, зокрема, пообіцяв, що і надалі співпраця з громадою буде продовжуватись, а також будуть запроваджуватись нові засоби і механізми для покращення такої партнерської політики.
            До речі, минулого року, під час сходки, М.Л.Глевич запевнив громаду, що на них чекає приємний подарунок. Довго громаді не довелося чекати. Тепер «швидка» буде вчасно приїжджати на місце виклику, тож надаватиметься кваліфікована допомога, а відтак рятуватимуться життя, адже для людини, яка потребує допомоги, кожна хвилина на рахунку.
            На завершення свята водій автомобіля швидкої медичної допомоги отримав ключі від М.Л Глевича і вперше проїхав по автопарку підприємства.
            Ця подія ще раз довела, що такий порядний інвестор має стати прикладом для наслідування  товаровиробників в інших селах.
 

 

Повернутись