Ювілей Леськівської ЗОШ І - ІІІ ступенів

    10 листопада 2017 року заступник голови районної ради Майя Фариба, керівник секретаріату районної ради Наталія Шамрай взяли участь в святкуванні ювілею Леськівської ЗОШ І - ІІІ ступенів Монастирищенського району. 

    В урочистостях взяли участь вчителі, школярі, ветерани школи, випускники, гості, односельчани. Розпочала святкове дійство директор школи Раїса Кузьмівна, звернувшись з вітальним словом до всіх присутніх. 

   В 1962 році вчителі та учні заклали капсулу часу. Для школярів сьогодення - це змога зазирнути в минуле, а для тогочасних школярів - це змога доторкнутися душею та повернутися спогадами в дитинство. Всі затамували подих, поки відкривали капсулу часу, що чекала цієї миті 55 років. Із залізного короба дістали: листи в майбутнє, світлини, газети та журнали того часу.

  Потім було закладення капсули часу від учнів та педагогів 2017 року учням та вчителям 2042 року.На згадку в капсулу часу поклали  інформацію про життя школи, села, історію Леськово та Матвіїхи.

   Капсулу часу закрили з надією, коли школа святкуватиме 75-річчя, то її відкриття  стане кульмінацією свята. Захоплюючою була святкова програма заходу, яку підготував педагогічний колектив школи разом з учнями та випускниками.

    Щирі побажання з нагоди ювілею, висловили заступник голови районної ради Майя Фариба, заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук,  сільський голова с. Леськове Тетяна Тарасюк, керівник секретаріату районної ради Наталія Шамрай, начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Ганжала. 

   Прикрасою свята стали пісні та танцювальні композиції, виконані учнями школи. 

   Тепла зустріч у стінах рідної школи  подарувала незабутні враження та повернула учасників свята у роки щасливого шкільного дитинства. 

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись