Голова районної ради привітав лісівників

 

   14 вересня голова районної ради Ігор Нестеренко привітав працівників Монастирищенського комунального лісогосподарського підприємства з професійним святом – Днем працівників лісу.
    У своєму вітальному виступі Ігор Іванович зауважив, що ліс – це найбільше природне багатство, запорука екологічної безпеки, пріоритетна складова народногосподарського комплексу і основа економічної стабільності країни, тому збереження, примноження, дбайливе і раціональне використання цього безцінного національного скарбу – обов’язок не лише лісівників, а й громадськості, кожного жителя краю.
  І.І.Нестеренко охарактеризував стан соціально-економічного розвитку Монастирищини та детально зупинився на впровадженні у районі соціальних  Президента України Віктора Януковича.
    Від районної державної адміністрації в особі голови Володимира Басанця, депутатського корпусу районної ради, від себе особисто Ігор Іванович подякував лісівникам та ветеранам лісового господарства за невтомну наполегливу працю, зміцнення лісового фонду, захист земельних угідь і забезпечення потреб населення у різноманітній лісовій продукції та нагородив грамотами кращих працівників комунального лісогосподарського підприємства.
 

     Вдділ з питань організаційного забезпечення та внутрішньої політики

Повернутись