До уваги органів місцевого самоврядування!

 
 
     Звертаємо увагу міської, селищної, сільських рад району на те, що відповідно до Закону України "Про внесення зміни до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо поіменних голосувань" від 26.11.2015 №842-VIII рішення ради приймаються відкритим поіменним голосуванням, окрім випадків, передбачених пунктами 4 і 16 статті 26пунктами 129 і 31 статті 43 та статтями 5556 цього Закону, в яких рішення приймаються таємним голосуванням. Результати поіменного голосування підлягають обов’язковому оприлюдненню та наданню за запитом відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації". На офіційному веб-сайті ради розміщуються в день голосування і зберігаються протягом необмеженого строку всі результати поіменних голосувань. Результати поіменного голосування є невід’ємною частиною протоколу сесії ради.
     Закон набрав чинності з 23.02.2016.
    У зв’язку із відсутністю у місцевих рад Монастирищини офіційних веб-сайтів з метою дотримання чинного законодавства рекомендуємо розміщувати результати поіменних голосувань міської, селищної та сільських рад району на своїй сторінці офіційного веб-сайту Монастирищенської районної ради.
 
  Для розміщення результатів поіменних голосувань необхідно надсилати їх на електронну адресу районної ради ([email protected]).
 
 
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись