До Дня Соборності і Свободи України

 
     
    22 січня 1919 року - день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Цій даті судилося навічно вкарбуватися в історію України величним національним святом - Днем Соборності. Це свято символізує єдність українських земель. Хоча державі тоді не вдалося зберегти цілісність та незалежність, акт злуки став втіленням територіального та духовного єднання, спадкоємності історичної державотворчої традиції, сформував підґрунтя  для відродження сучасної незалежної, соборної України.
    У 2011 році Указом Президента України В.Януковича від 30 грудня 2011 року День Соборності був об’єднаний з Днем Свободи, який раніше відзначався 22 листопада, і став носити назву «День Соборності і Свободи України».
    З нагоди свята у районному Будинку культури відбулися  збори. Вшанувати пам'ять героїв та борців, котрі прагнули зробити нашу державу вільною, незалежною, неподільною, зібралося чимало людей: очільники району та міста, керівники районних управлінь та відділів,  громадськість.
   Перед громадою зі словами вітань виступили  голова районної ради Ігор  Нестеренко, голова райдержадміністрації Володимир Басанець.
  
 
                                          Виконавчий апарат районної ради
Повернутись