Депутати-монастирищани у фіналі

          

   Минулої суботи, 12 квітня, в селі Паланка Уманського району відбувся другий етап обласної Спартакіади серед депутатів всіх рівнів. В змаганнях взяли участь команди депутатів Монастирищенського, Христинівського, Уманського районів та м. Умані.
    Команди змагалися з таких видів спорту: футбол, волейбол, шахи та шашки. Приємно відзначити, що наша команда здобула перші місця в усіх видах змагань і вийшла до фінального етапу спартакіади. Так, волейболісти та футболісти були першими у командних змаганнях. Серед шахістів-чоловіків, як і в минулому році, не було рівних Анатолію Хомичу із Дібрівки, а в настільному тенісі серед жінок перше місце здобула Людмила Горбань із Івахнів. В командних змаганнях з волейболу та футболу брали участь Тарас Пачесюк, Ігор Пастушок, Дмитро Плиска, Олег Синиця, Ольга Бестюк, Олег Семеновський, Володимир Чуйко, Олексій Гулеватий та Віктор Опалінський.
  Команди-переможці (Монастирища та Умані) змагатимуться у фінальній частині обласної Спартакіади, яка відбудеться 17 травня у місті Звенигородка.
 
                                                         Виконавчий апарат районної ради

 

Повернутись