Депутати районної ради працювали над питаннями засідання постійної комісії

    Сьогодні відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансової  і  податкової політики, приватизації та власності, яке вів голова комісії  Микола Драч.

   В роботі засідання взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, голова райдержадміністрації Олег Недогода, заступник голови районної ради Майя Фариба, начальники відділів райдержадміністрації. 

    Ознайомившись із порядком денним засідання, усі присутні розглянули ряд важливих питань : про дозвіл на придбання основних засобів, про надання дозволу на виділення дров, про дозвіл на проведення конкурсу на право оренди приміщень, про оренду приміщень, про дозвіл на придбання автомобіля.

    Начальник відділу райдержадміністрації Олександр Полонський ознайомив із змінами  Програми удосконалення роботи органів виконавчої влади  Монастирищенського раойну на 2016 - 2018 роки. Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Юрій Кудин детально доповів з питання про підвищенням посадових окладів педагогічних працівників Монастирищенської дитячої музичної школи.  

    Члени комісії обговорили питання про призначення на посаду директора КВПП "Мрія".

     Значного та активного обговорення зазнали  питання про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 № 12-3/VI "Про районний бюджет на 2017 рік" та про виконання районног бюджету за 2016 рік. 

    Члени постійної комісії обговоривши та детально вивчивши усі питання порядку денного засідання, вирішили винести їх  на розгляд сесії. 

Виконавчий апарат районної ради

 

Повернутись