Депутати Монастирищенської районної ради працювали над питаннями порядку денного чергової сесії

 

 

   6 червня 2016 року депутати Монастирищенської районної ради працювали над питаннями порядку денного, які запропоновані на розгляд сьомої сесії районної ради.

 

Засідання постійної комісії

з питань агропромислової політики, регулювання земельних відносин,

використання надр, екології і природокористування

     Сьогодні відбулося засідання постійної комісії з питань агропромислової політики, регулювання земельних відносин, використання надр, екології і природокористування, яке відкрив та вів голова постійної комісії Михайло Возний. 

   У роботі комісії взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, сільські голови. 

   На своєму засіданні комісія розглянула питання затвердження технічної документації із землеустрою про нормативну грошову оцінку земельних ділянок. 

  У ході роботи депутати узгодили проекти рішень та запропонували винести дані питання на розгляд чергової сесії районної ради. 

Виконавчий апарат районної ради 

 

Засідання постійної комісії

з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, децентралізації і реформи місцевого самоврядування, зв’язків з об’єднаннями громадян

 

    Сьогодні відбулося засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, децентралізації і реформи місцевого самоврядування, зв’язків з об’єднаннями громадян, яке відкрив та вів голова постійної комісії Павло Гора. Із п’яти членів постійної комісії на засіданні були присутні чотири депутата. У ході роботи комісії взяв участь голова районної ради Микола Орендарчук.

    На своєму засіданні депутати розглянули та узгодили проекти рішень районної ради : 

1. Про план роботи районної ради на ІІ півріччя 2016 року. 

2. Про депутатський запит депутата районної ради Трохимчук Л.О.

3. Про депутатський запит депутата районної ради Ковальської О.М.

    Члени постійної комісії ініціювали внесення до порядку денного сесії питання про звернення до Верховної Ради України щодо перейменування с. Жовтневе Монастирищенського району та внесення змін до структури і чисельності виконавчого апарату районної ради і запропонували винести дані питання на розгляд чергової сесії районної ради. Також депутати затвердили план роботи постійної комісії на ІІ півріччя 2016 року. 

 

Виконавчий апарат районної ради

   

    

 

 

 

 

Повернутись