День українського козацтва

 
Шановні Монастирищани!
 
     Сердечно вітаю всіх із славним святом. Цілком справедливо, що День українського козацтва ми відзначаємо у святий день Покрови Пресвятої Богородиці – всемилостивої покровительки всієї України.
     Наша історія сповнена не тільки трагічних сторінок, але й великої звитяги, звитяги нашого духу в боротьбі за вільну Україну. Козацтву належить особливе місце в цій боротьбі, адже у важкі часи іноземної неволі українці, плекаючи віру в національне визволення, зв’язували свої надії з козацтвом, яке дарувало історії яскраві зразки жертовного служіння Батьківщині, самовідданого захисту рідної землі. Козацтво завжди було символом невмирущості нашого народу, уособленням національного характеру, сили й мужності.  
   Закономірно, що нині в Україні шириться ідея популяризації й відродження козацької доблесті та звичаїв, утвердження патріотизму й усвідомлення кожним громадянином особистої відповідальності за майбутнє Батьківщини.
      Від щирого серця бажаю всім гідним нащадкам великих прадідів, у чиїх жилах пульсує гаряча козацька кров, здоров'я, завзяття, козацького духу, сили та єдності на шляху консолідації суспільства, збереження та продовження українських державницьких традицій.
 
З повагою
Заступник голови районної ради                         Т.Г.Пачесюк
Повернутись